W dniu 17 czerwca 2017 odbył się w Limanowej VII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży z udziałem 501 uczestników reprezentujących 56 klubów z 8 krajów. W trakcie oficjalnego otwarcia przemawiali: Poseł Wiesław Jańczyk, Poseł Józef Leśniak, Przewodniczący Sejmiku Woj. Małopolskiego Urszula Nowogórska, Wice Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Kier. Wydz. Promocji Sportu i Turystyki UM Limanowa Jolanta Szyler, Prezes IPA Polska Reg. Limanowa Jarosław Pachut oraz Wiceprezes PZK Andrzej Drewniak. Sędzią głównym był shihan Tadeusz Krygowski, który koordynował 64 sędziów z kraji i zagranicy. Naczelną ideą turnieju była jedność i współpraca światowych organizacji Kyokushin, która przełożyła się na wspaniałą atmosferę turnieju. Zwycięzcom 45 kategorii nagrody wręczali Wice Starosta Mieczysław Uryga, Radny Miasta Limanowa Mieczysław Sukiennik, Prezes IPA Limanowa Jarosław Pachut i Shihan Andrzej Drewniak. Za wyróżnienie zasługują: współpraca z Władzami i sponsorami, wystrój Hali, imponujące nagrody i medale, katering dla sędziów oraz sprawne zakwaterowanie.  W klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zajął Jasielski Klub Kyokushin, 2 miejsce Małopolski Klub Oyama Wadowice, trzecie miejsce zajął ARS Klub Kyokushinkai Limanowa będący organizatorem mistrzostw, którego liderem jest sensei Arkadiusz Sukiennik. Kraków reprezentował Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza Reymonta 18. W kategorii kata dzieci 7-8 lat brązowy medal zdobył Maciek Klimek, w kata dzieci 9-10 lat brązowy medal zdobył Eryk Więclewicz. W Kata dziewcząt 9-10 lat V miejsce zdobyła Natalia Duszyc, w kata dziewcząt 11-12 lat VI miejsce zdobyła Dorota Wolter.

W kumite chłopców 9-10 lat V miejsce zdobył  Radek Dubisz. Każdy z uczestników otrzymał medal pamiątkowy oraz dyplom uczestnika  na VII MTK.