16 czerwca 2018 roku odbył się „Wieczór Tańca” pracowni Tańca Kreatywnego. Przedstawienie miało miejsce w Hali Sportowej MDK „Dom Harcerza”. 

plakat

galeria

Święto Placówek Wychowania Pozaszkolnego – Antoniada 2018.

Po raz kolejny dzieci i młodzież,uczestnicy zajęć Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” zaprezentowali część bogatego całorocznego dorobku, nie sposób bowiem pokazać wszystkich dokonań i osiągnięć. Jest to również okazja do poznania naszej placówki przez te osoby, które jeszcze nie korzystają z naszej szerokiej oferty zajęć artystycznych, sportowych, rekreacyjnych organizowanych przez cały tydzień w ciągu roku szkolnego oraz podczas ferii i wakacji.

galeria

plakat

 

II edycja konkursu kulinarnego „Gotuj z głową - smacznie i zdrowo", corocznego konkursu organizowanego przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i MDK „Dom Harcerza”.

protokół II etap

galeria

W ramach projektu Music+ w sezonie 2017/18  odbyły się następujące koncerty:

  • 19 października 2017 roku – Studio Piosenki „DEBIUTY"
  • 14 listopada 2017 roku -  Sławomir Berny „Warsztaty Perkusyjne - Instrumentarium Orffa”
  • 13 grudnia 2017 roku - Joyful Voice „Koncert Świąteczny”
  • 24 stycznia 2018 roku - „Pop i Rock"
  • 11 kwietnia 2018 roku - Joyful Voice, Wielkanocny Koncert Gospel „He is risen"
  • 25 kwietnia 2018 roku - Krystyna Dulemba - skrzypce
  • 19 maja 2018 roku - Koncert w wykonaniu dzieci „Pograj'ewo, Pograj'ewo, ty grasz i ja gram"

galeria

W dniach 17-19 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury "Dom Harcerza" przy ul. Reymonta 18 w Krakowie  odbyły się Mistrzostwa Polski w Speedcubingu Kraków 2017.
Speedcubing to forma aktywności intelektualno-fizycznej polegający na szybkim rozwiązywaniu nie tylko samej kostki Rubika, ale i innych odmian logicznych łamigłówek. W tym roku w ramach Mistrzostw Polski w Speedcubingu Kraków 2017 wyłonieni zostali mistrzowie Polski z 18 oficjalnych konkurencji speedcubingowych. Podczas trzech dni Mistrzostw udział w konkurencjach wzięło około 150 zawodników z Polski i świata. Polska reprezentacja narodowa jest jedną z najlepszych i najwszechstronniejszych drużyn na świecie.

Na kolejne mistrzostwa zapraszamy za rok a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników!

wyniki zawodów

galeria

relacja TV 1

relacja TV 2

ORGANIZATORZY:
 
Piknik2017 1

„Joyful Voice śpiewa i gra już 15 lat! Gospel to połączenie śpiewu, muzyki i pierwiastka sakralnego.”

http://muzyczny-krakow.eu/yoyful-voice-15-lecie-zespolu-relacja-z-koncertu/

galeria

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" wraz z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa są organizatorami Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie wolontariatu. Konkurs adresowany jest do młodych ludzi uczących się w Krakowie, których wyróżnia konsekwentna praca dla potrzebujących, podejmowanie służby na rzecz społeczeństwa i środowiska, odwaga w obronie dobra i prawdy, nienaganna postawa w życiu codziennym. Koordynatorem konkursu jest pan Wojciech Hausner.

galeria

23 września 2016 roku w MDK „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18 odbyła się uroczystość otwarcia nowej części  budynku MDK „Dom Harcerza” z Halą Sportową. W obecności Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego oraz wielu znamienitych gości, podczas sportowo-rekreacyjnej imprezy „Labirynt Ruchu” nastąpiło uroczyste „przecięcie wstęgi”. Pokazy i występy uczestników zajęć oraz gra „Labirynt Ruchu” pozwoliły zapoznać się z różnorodną ofertą pracowni MDK „Dom Harcerza”.

galeria