W ramach projektu Music+ w sezonie 2018/19  odbyły się następujące koncerty:

 • 30 stycznia 2019 roku - Koncert kolęd w wykonaniu chóru pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek
 • 27 kwietnia 2019 roku - Duet Fortepianowy: Ilaria Ganeri, Stefania Gameri
 • 12 czerwca 2019 roku - U progu wakacji: uczniowie klasy fortepianu „Suzuki", Chór Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Bibicach oraz Chór II LO w Krakowie. Dyrekcją i akompaniament Agnieszki Treli-Jochymek

galeria

Zapraszamy do MDK „Dom Harcerza” na spotkania Cyklu Podróżniczego „Daleko i blisko - wspomnienia z podróży". W ramach cyklu odbyły się spotkania:

 • „Angkor Wat i Bangkok w Obiektywie Marcinkowskiego” - 18 marca 2018 roku.
 • „Sardyński Kalejdoskop" Wojciecha Hausnera - 23 maja 2018 roku.
 • „Seszele" Aleksandry Malinowskiej - 21 listopada 2018 roku.
 • „Lofoty i dalej" Roberta Marcinkowskiego - 12 grudnia 2018 roku.
 • „Tajemniczy Rzym" Marty Wojaczyńskiej - 9 stycznia 2019 roku
 • „Dlaczego znowu jadę do Gruzji" Piotra Szeptyńskiego - 20 lutego 2019 roku
 • „Pamir 2018 – Samochodem przez Azjęi", Tomasz Lech i Marta Wyporkiewicz – 27 marca 2019 roku
 • „Iran" Wyprawa Wojciecha Kocota - 17 kwietnia 2019 roku
 • „Gruzja - Sakartvelo" Lasha Nadirashvili - 8 maja 2019 roku
 • „Fascynujące Oblicza Turcji" Aleksandry Malinowskiej - 23 października 2019 roku
II edycja konkursu kulinarnego „Gotuj z głową - smacznie i zdrowo", corocznego konkursu organizowanego przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i MDK „Dom Harcerza”.

protokół II etap

galeria

„Joyful Voice śpiewa i gra już 15 lat! Gospel to połączenie śpiewu, muzyki i pierwiastka sakralnego.”

http://muzyczny-krakow.eu/yoyful-voice-15-lecie-zespolu-relacja-z-koncertu/

galeria

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" wraz z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa są organizatorami Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie wolontariatu. Konkurs adresowany jest do młodych ludzi uczących się w Krakowie, których wyróżnia konsekwentna praca dla potrzebujących, podejmowanie służby na rzecz społeczeństwa i środowiska, odwaga w obronie dobra i prawdy, nienaganna postawa w życiu codziennym. Koordynatorem konkursu jest pan Wojciech Hausner.

galeria

23 września 2016 roku w MDK „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18 odbyła się uroczystość otwarcia nowej części  budynku MDK „Dom Harcerza” z Halą Sportową. W obecności Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego oraz wielu znamienitych gości, podczas sportowo-rekreacyjnej imprezy „Labirynt Ruchu” nastąpiło uroczyste „przecięcie wstęgi”. Pokazy i występy uczestników zajęć oraz gra „Labirynt Ruchu” pozwoliły zapoznać się z różnorodną ofertą pracowni MDK „Dom Harcerza”.

galeria

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Singing Kids" adresowany jest do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od przedszkola po szkołę średnią. Celem konkursu jest zachęcenie do nauki języka angielskiego, przybliżenie kultury krajów anglosaskich oraz rozśpiewanie młodego pokolenia. Laureaci prezentują swe umiejętności podczas Koncertu Finałowego w trakcie Pikniku Krowoderskiego w Parku im. dra H. Jordana w Krakowie.

galeria

Krakowski Festiwal Piosenki „Debiuty” adresowany jest do dzieci w wieku 5-13 lat. Młodzi soliści i zespoły muzyczne rywalizują w czterech kategoriach wiekowych. Laureaci prezentują swe umiejętności podczas Koncertu Finałowego w trakcie Pikniku Krowoderskiego w Parku im. dra H. Jordana w Krakowie. Jeśli kochasz muzykę, a Twoją pasją jest śpiew - ten festiwal jest dla Ciebie!

galeria