Serdecznie zapraszamy do Górskiego Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego „Pod Durbaszką” - filii Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie, ul. Reymonta 18. Ośrodek położony jest w malowniczym zakątku Małych Pienin na wysokości 850 m n.p.m. na północnym stoku Durbaszki. Szczegółowe informacje nt. ośrodka oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie: http://www.durbaszka.pl

Zlap oddech net

Proponujemy pobyty 5-dniowe (od poniedziałku od obiadu, do piątku do śniadania) lub 4-dniowe (wg propozycji terminów podanej niżej), w pokojach wieloosobowych (2-, 3-, 4- i 6-cio osobowych). Przyjmujemy grupy do 50 osób.

Dostępne terminy w zakładce: Zielone Szkoły - oferta

Koszt pobytu jednego uczestnika wynosi 180 zł za turnus 5–dniowy i 120 zł za turnus 4-dniowy.

Każdy uczestnik ma zagwarantowany transport z Krakowa do Jaworek i z Jaworek do Krakowa, noclegi, trzy posiłki dziennie, ubezpieczenie grupowe NNW.

Uwaga! GOSW "Pod Durbaszką" znajduje się w górach dlatego w miesiącu marcu mogą panować trudne warunki zimowe nie nadające się dla pobytu dzieci młodszych. Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni strój turystyczny, wygodne obuwie turystyczne (na płaskiej podeszwie, obejmujące kostkę) oraz okrycie przeciwdeszczowe (pelerynę lub kurtkę).

Na terenie ośrodka można skorzystać z pomieszczeń, w których można zorganizować warsztaty, lekcje albo wykłady. W czasie pobytu do dyspozycji są także projektor multimedialny, ekran oraz telewizor.

Zapisy

Rekrutacja na zielone szkoły odbywać się będzie etapowo:

  • I etap na turnusy w miesiącach marzec i kwiecień rozpocznie się 1 lutego 2023 r.
  • II etap na turnusy w miesiącach maj i czerwiec rozpocznie się 1 kwietnia 2023 r.
  • III etap na turnusy w miesiącu wrzesień rozpocznie się 1 czerwca 2023 r.
  • IV etap na turnusy w miesiącach październik i listopad rozpocznie się 1 września 2023 r.

Zgłoszenia na wyjazd można dokonać wyłącznie poprzez wypełnienie internetowego formularza znajdującego się na stronie www.mdk-dh.krakow.pl/zielone-szkoly. Formularz będzie aktywny w dniu rozpoczęcia rekrutacji. Prosimy zapoznać się wcześniej z Regulaminem zapisów, który można znaleźć w zakładce poniżej.

Szczegółowe informacje pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 604 053 621 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00. Regulamin Górskiego Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego „Pod Durbaszką" znajduje się na stronie www.durbaszka.pl/aktualnosci/regulamin

Wpłaty należy dokonać najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu. Wpłaty na konto: Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” ul. Reymonta 18, 30-059 Kraków, 86 1020 2906 0000 1302 0356 7609 . W tytule proszę wpisać termin wyjazdu, nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna grupy.

Zielone Szkoły - oferta

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin zapisów