Już 15 czerwca 2024 roku zapraszamy Was na XVI Piknik Krowoderski - W krainie bajek. W ramach Pikniku zabawy, warsztaty cyrkowe, foto budka, warsztaty plastyczne, przejażdżki konne, malowanie buziek, występy, koncert bajkowych przebojów, konkurs na najpiękniejsze bajkowe przebranie wykonane przez Was! I wiele innych atrakcji z loterią na czele, w której w tym roku czaka na Was mnóstwo fantastycznych nagród. Organizatorem Pikniku jest Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.

informacja prasowa

program

konkurs na najlepsze bajkowe przebranie - regulamin

Piknik Krowoderski 2024 plan PK 2024 plakat

----------------------------------------

PK 2024 logo

Młodsza grupa Studia Teatralnego Stare Miasto zaprasza na spektakl „Ładne kwiatki". !6 czerwca 2024 roku (niedziela) o godz. 17.00 w MDK „Dom Harcerza" przy ul Reymonta 18.

Studio Teatralne Stare Miasto zaprasza na pokaz jednoaktówki Aleksandra Fredry „Pierwsza lepsza". !7 czerwca 2024 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 i 17.00 w Teatrze BARAKAH w Krakowie przy ul. Paulińskiej 28.

W dniu 26 maja 2024 roku w Tauron Arena odbyło się Święto Rodziny. W imprezie brało udział 30 dzieci z klubu kyokushin trenujących na co dzień MDK Dom Harcerza. Zostały przeprowadzone treninngi oraz pokazy kata w wykonaniu w/w dzieci. Trening i pokazy oglądało około 100 widzów w Tauron Arenie. Trener karate Artur Stecki.

Swieto Rodziny 2024 Karate

Kyokushin 2024 plakat

Komunikat - wyniki X. AMP

18 maja 2024 odbyły się w Hali sportowej MDK Dom Harcerza w Krakowie jubileuszowe X. Akademickie Mistrzostw Polski Kyokushin Karate, z udziałem 62 zawodników reprezentujących 29 klubów uczelnianych.. Uroczystego otwarcia dokonali: Wiceprezes Polskiego Związku Karate Andrzej Drewniak i Wice dyrektor MDK Krystyna Marcinkowska Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Bogdan Świątkowski. Organizatorem mistrzostw był klub MTSR Sowiniec prowadzony przez sensei Artura Steckiego oraz MDK Dom Harcerza.

Nasi zawodnicy, studenci reprezentujący Uniwersytet Jagielloński zdobyli 5 medali. W klasyfikacji generalnej 3 miejsce oraz 1 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów.

Medaliści: złoty medal w kumite mężczyzn -80kg Miłosz Adamczyk, srebrny medal w kumite kobiet -55kg Kinga Szewczul, brązowy medal w kumite mężczyzn -80kg Adam Sygocki, brązowy medal w kumie kobiet -65kg Olga Szczęśniak, brązowy medal w kumie mężczyzn -65 kg Szymon Neter. Gratuluję !!! Trener Artur Stecki

Tak się bawiliśmy w dniach 13-14 kwietnia 2024 roku na Wiosennych Warsztatach Muzycznych w Forcie-39 Olszanica. :-)

MDK DH WWM Olszanica 2024 3

Miniony weekend należał do bardzo pracowitych dla naszych tancerek z DH Dance! 06.04 grupy DH Dance wzięły udział w Konkursie Tańca Nowoczesnego „4 EVER DANCE”, który odbył się w MDK nr 2 w Tychach. Dzieci i młodzież prezentowały się w kategoriach solowych, duetach, trio i mini formacjach od początkujących do zaawansowanych. Sala MDK wypełniona była po brzegi. Występy tancerzy były niesamowite, pełne energii i ciekawych układów tanecznych. Każdy dał z siebie wszystko, a efekty były imponujące!

Roztańczony weekend w MDK „Dom Harcerza" już za nami! Było pięknie, dziękujemy Wszystkim za obecność i wspólną taneczną przygodę Już dziś zapraszamy na kolejny, V Ogólnopolski Konkurs Tańca Chyże Nóżki za rok!

MDK DH ChN 2024 FOTO 133