Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2022 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Informacje na stronie: Lato z KKR

KKM lato22

Szanowni Państwo! Studio Piosenki „Debiuty” oraz Pracownia Emisji Głosu „Canzonetta” serdecznie zapraszają na Końcoworoczny Koncert Online. Mamy nadzieję, że koncert sprawi Państwu równie dużo radości, ile nam sprawiło jego przygotowanie Pozdrawiam, A.Mikołajko-Osman.

Marzysz o wspólnej tanecznej przygodzie? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy dzieci e wieku 5 do 12 lat na zajęcia pełne radości i ekspresji. Tutaj nauczysz się różnych technik tańca nowoczesnego. Będziesz pracować w grupie, poznasz nowe osoby i oswoisz się z występami na estradzie. Zajęcia prowadzi pani Agnieszka Wolanin (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Zapraszamy!

Zapisy w zakładce Rekrutacja- (wniosek o przyjęcie na zajęcia w MDK-DH).

plakat

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć w roku szkolnym 2021-2022.

• Wszystkie niezbędne informacje w FOLDERZE
  • Terminy rekrutacji oraz deklaracje w zakładce REKRUTACJA

Folder 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych w naszym Młodzieżowym Domu Kultury. Przygotowana przez nas oferta programowa łączy działania artystyczne, sportowe i turystyczne z edukacją kulturalną i społeczną. Skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 21 lat. Kliknij a dowiesz się więcej!

• Wszystkie niezbędne informacje w FOLDERZE
  • Terminy rekrutacji oraz deklaracje w zakładce REKRUTACJA

VIII Akademickie Mistrzostwa Polski Kyokushin odbyły się 14 maja 2022 roku w Krakowie. W zawodach brało udział 62 reprezentantów z 38 akademickich klubów. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak zaś sędzią technicznym sensei Wojciech Rejterada. Organizatorem zawodów był Polski Związek Karate oraz Klub Karate MTSR „Sowiniec”. MTSR „Sowiniec” reprezentowali: Klaudia Krocz i Miłosz. Adamczyk. Miłosz Adamczyk w kumite mężczyzn do 80kg zdobył srebrny medal, Klaudia Krocz w kumite kobiet do 60kg zajęła 2 miejsce. Trener Artur Stecki.

AMP Krakow 2022 1 . AMP Krakow 2022 2 . AMP Krakow 2022 3

W ramach projektu Music+ w sezonie 2021/22 odbyły się następujące koncerty:

• listopad 2021 roku - „W świat muzyki" - warsztaty muzyczne i pokazy instrumentów dla dzieci prowadzine przez Joannę Knapik, Grzegorza Fiebera i Piotra Grodeckiego.
  • 26 listopada 2021 roku - Koncert „Muzyka polska na głos i fortepian” w wykonaniu: Anniki Mikołajko-Osman (sopran), Radosława Goździkowskiego (fortepian), Karola Osmana (fortepian).
  • 8 czerwca 2022 roku - Koncert z cyklu Music+. Wystąpili: Amelia Locher - skrzypce, akompaniament - Kamil Zysper (fortepian) oraz Sebastian Locher - fortepian.

galeria

Zawodnicy MDK „DH” na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate - Warszawa 7-8.05.2022 roku

• 3 miejsce w kumite indywidualnym kobiet do 68 kg Kurowska Kamila
  • 5 miejsce kumite drużynowe kobiet Kurowska Kamila, Latoszek Joanna, Ledwoń Judyta, Wolczko Lidia