Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć. Wszystkie niezbędne informacje w folderze.

Folder 2020

W środę 9 grudnia 2020 roku w Hali Sportowej MDK „Dom Harcerza” odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dzieci i młodzieży trenującej karate w MDK „DH” pod kierunkiem trenera Artura Steckiego. Egzaminatorem był Shihan Andrzej Drewniak.

MDK DH Kyu 2020 2 . MDK DH Kyu 2020 1

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert online „Dalla musica all'amore" zorganizowany w ramach projektu „Music+" Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza". W koncercie wystąpi Annika Mikołajko oraz Karol Osman. Usłyszą Państwo utwory w różnych stylach muzycznych opowiadające o miłości. Będą to zarówno arie operowe, piosenki musicalowe, pieśni jak i utwory z gatunku poezji śpiewanej. Serdecznie zapraszamy na koncert od 9 grudnia 2020 roku od godziny 18stej.

plakat

Szanowni Państwo! Zapraszam serdecznie na premierę naszego teledysku świątecznego, który powstał dzięki współpracy całego Studia Piosenki "Debiuty". Poniżej przesyłam link

W imieniu swoim oraz dzieci - serdecznie zapraszam! Annika Mikołajko

Debiuty klip 2020

Szanowni Państwo! Na kanale: https://www.youtube.com można poznać wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Każdy Polak gra i śpiewa Polsce" 2020 oraz obejrzeć koncerty laureatów we wszystkich grupach wiekowych. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również do oglądnięcia krótkiego filmiku podsumowującego Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce” 2020.

film

Od 16 listopada 2020 roku zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza" w dalszym ciągu odbywać się będą stacjonarnie. Zachowujemy obowiązujący reżim sanitarny.

1 listopada 2020 zakończono przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce” organizowanym przez Studio Piosenki „Debiuty”, Pracownię Emisji Głosu „Canzonetta” oraz przy współpracy z Big Bandem Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” przy ul.Reymonta 18.

Na konkurs "Każdy Polak gra i śpiewa Polsce" wpłynęło ponad pół tysiąca zgłoszeń. 474 nagrania - zgodne z regulaminem - zostały dopuszczone do konkursu. W celu wygodniejszej ich prezentacji stworzyliśmy dla Państwa trzy osobne zbiory nagrań (podzielone według kategorii wiekowych). W celu wejścia do bazy należy kliknąć w poniższy link i wpisać swój adres email (jest to zabezpieczenie przed botami). Między 6.11 a 13.11 (do godziny 23:59) można zagłosować na Nagrodę Publiczności w każdej z trzech kategorii wiekowych. Formularz głosowania znajduje się na końcu każdej prezentacji. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z prezentacjami konkursowymi wszystkich solistów oraz zespołów.

o konkursie

Poranki teatralne to cykl zajęć prowadzonych przez aktorki Teatru Groteska - Małgorzatę Sienkiewicz i Ilonę Buchner. W trakcie zajęć prezentowane są techniki teatralne stosowane w teatrze lalek. Program jest współfinansowany przez Dzielnica V Krowodrza.

MDK DH Warsztaty Teatralne 2020 1 . MDK DH Warsztaty Teatralne 2020 3