Dodatkowe zapisy na zajęcia!
Masz jeszcze szansę dołączyć do naszych zajęć w nowym roku szkolnym! 🎉

📅 Termin postępowania uzupełniającego:
14.08.2024 r. – 30.08.2024 r.

Dostępne zajęcia:
🔹Canzonetta
🔸Studio Piosenki Debiuty
🔹Klub Turystyki Historycznej
🔸Chatka Małolatka
🔹Studio Teatralne Stare Miasto
🔸Warsztaty Filmowe Akcja-Animacja
🔹Pracownia Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego
🔸Detektywi kontra Zagadki
🔹Klub Wędrownego Fotografa
🔸Siatkówka
🔹Happy Kids - Język Angielski
🔸Anglo Kids - Język Angielski
🔹Kids Club - Język Angielski
🔸Rockn’ Band
🔹Pracownia Gitary
🔸Muzyka dla Malucha
🔹Pracownia DH Dance
🔸Halowa Piłka Nożna
🔹Pracownia Plastyczna

🔗 Linki do regulaminu oraz formularza zapisu (❗ aktualnie zamknięty ❗):

🎉 Będziemy przez cały miesiąc promować te zajęcia na naszych mediach społecznościowych, zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka oraz Instagrama

PLEBISCYT pn. „MIEJSCE PRZYJAZNE RODZINOM Z DZIEĆMI” - edycja 2024:

Do 31 lipca br. trwa nabór do VI edycji Plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi ”, który jest zorganizowany w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Jak dokonać zgłoszenia do PLEBISCYTU:

Zgłoszenia dot. przyjaznych rodzinom lokalizacji położonych w Mieście Krakowie może dokonać zarówno przedstawiciel firmy/podmiotu, jak i każdy pełnoletni klient/ gość korzystający z usług danego miejsca.

Aby wystartować w plebiscycie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online dostępny na stronie: https://kkr.krakow.pl/start/230998,artykul,ankieta_plebiscyt_miejsce_przyjazne_rodzinom_z_dziecmi.html,artykul,ankieta_plebiscyt_miejsce_przyjazne_rodzinom_z_dziecmi.html

Nabór trwa do 31 lipca 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji, w tym Regulamin Plebiscytu, znajdą Państwo pod adresem:  https://kkr.krakow.pl/aktualnosci/282492,56,komunikat,zglos_miejsce_przyjazne_rodzinom_z_dziecmi_w_krakowie__edycja_2024_.html

Akcja Lato 2024!

Od 24 czerwca do 19 lipca odbywają się u nas półkolonie, które są przepełnione aktywnościami, śmiechem, sportem, ale też nauką poprzez zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

MDK DH Akcja Lato 2024

Tak było u nas na XVI Pikniku Krowoderskim! Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia, patronom, sponsorom, organizacjom pozarządowym, szkołom oraz wszystkim, którzy nas odwiedzili i bawili się, korzystając z licznych piknikowych atrakcji.

W programie znalazły się występy artystyczne, warsztaty, gry i zabawy dla dzieci oraz stoiska z lokalnymi przysmakami. Dzięki Państwa obecności i zaangażowaniu, impreza była pełna radości i uśmiechu, a frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii:

Do zobaczenia za rok!

8 czerwca 2025 roku Małe Cheerleaderki zaprezentowały pokaz swoich umiejętności na hali MDK Dom Harcerza w sobotnie popołudnie. Publiczność dopisała, emocje były ogromne, a pokaz był bardzo udany! Dzieci i Rodzice bawili się świetnie. Gratulujemy Pani Joli prowadzącej zajęcia!

MCh 2024 8

W dniach 22-23 czerwca 2024 roku zostały rozegrane zawody w układaniu kostki - Dragon Cubing I 2024. Przez dwa dni zawodnicy rywalizowali w konkurencjach: kostka 3x3x3, kostka 2x2x2, kostka 4x4x4, 3x3x3 jedną ręką, clock, megaminx, pyraminx, skewb i square-1. Wyniki zawodów można zobaczyć na stronie Dragon Cubing I 2024 . MDK Dom Harcerza z ul. Reymonta 18 w Krakowie był współorganizatorem imprezy. W ceremonii rozdania nagród uczestniczył wieloletni sponsor, Radny Miasta Krakowa - Łukasz Gibała.

Dragon Cubing I 2024 1

19 czerwca 2024 roku uczniowie Studia piosenki Debiuty oraz Pracowni emisji głosu Canzonetta przedstawili spektakl „Królewski Bal". Występ końcoworoczny odbył się w Sali Widowiskowej MDK Dom Harcerza przy ul. Reymonta 18.

Debiuty Zakonczenie Roku 2024 MDK DH Debiuty Koncert 2024 1

Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach korzystając z poniższych numerów pomocniczych.

W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Telefon Zaufania 2023