W dniach 9-10 marca 2019 roku zapraszamy młodzież w wieku 14-20 lat na „Młodzieżowe Warsztaty Gospel”, które poprowadzi dr Kathy Bullock z USA. Rozpoczęcie w sobotę o godz. 10.00. Koncert finałowy w niedzielę o godz. 17.00.

Joyful Voice

• Taste and see that the Lord is good (Ps 34)
  • Skosztujcie i zobaczcie, że dobry jest Pan (Ps. 34)

link do FB

20 lutrgo 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy do MDK „Dom Harcerza” na kolejne spotkanie Cyklu Podróżniczego „Daleko i blisko - wspomnienia z podróży". O swej wyprawie opowie Piotr Szeptyński. Wstęp wolny!

plakat

W dniu 22.12.2018 r. w Hali Sportowo Widowiskowej MDK „DH” w Krakowie odbył się Turniej Gwiazdkowy - Mistrzostwa Krakowa dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora MDK „Dom Harcerza”. W zawodach brało udział 120 dzieci z 12 Krakowskich Klubów Karate oraz Skawiny. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Prezes MTSR Sowiniec Wojciech Hausner, sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Bogdan Świątkowski. W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajął MDK DH trener Artur Stecki, II miejsce Skawiński Klub Karate trener Andrzej Kaganek, III miejsce YMCA Kraków trener Aldona Drewniak. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Eryk Bąk z MDK DH, który zdobył 2 złote medale w kata i kumite oraz brązowy w 5 technikach. Nagrody wręczała Pani Dyrektor MDK „Dom Harcerza" Aleksandra Grodecka. W trakcie zawodów dzieci odwiedził święty Mikołaj wręczając każdemu dziecku paczkę świąteczną.

wyniki

MDK DH Turniej Gwiazdkowy 2018 5  MDK DH Turniej Gwiazdkowy 2018 31  MDK DH Turniej Gwiazdkowy 2018 58

9 stycznia 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy do MDK „Dom Harcerza” na kolejne spotkanie Cyklu Podróżniczego „Daleko i blisko - wspomnienia z podróży". O swej wyprawie do Rzymu opowie Marta Wojaczyńska. Wstęp wolny!

plakat

Wspinanie dla dzieci jest naturalnym ruchem. Wielu rodziców zauważyło z pewnością, że dzieci zanim potrafiły sprawnie chodzić, już próbowały się wspinać na różne przedmioty. Wspinanie na ściance, szczególnie na tzw. wędkę, jest bardzo bezpieczne, tym bardziej gdy robimy to pod okiem instruktora.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 lat na zajęcia wspinaczkowe na sztucznej ściance. Zajęcia odbywają się w co drugi wtorek w centrum wspinaczkowym Reni - Sport na ulicy Szymona Szymonowica (na Ruczaju)

W programie:nauka wspinania na drogach o różnym stopniu trudności, zapoznanie ze sposobami asekuracji oraz przyrządami wspinaczkowymi. Pod koniec roku szkolnego spróbujemy także wspinaczki skałkowej.

Informacje i zapisy: Bogdan Stefański, tel. 604 417 184

MDK DH Karate egzam kyu 2018 7

18 czerwca 2018 w hali sportowej MDK „Dom Harcerza” odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu przeprowadzony przez shihan 9 dan Andrzeja Drewniaka.

Projekt muzyczny zrealizowany w Radiu Kraków w celu promowania i wspierania Stowarzyszenia UNICORN, które pomaga dzieciom i osobom dorosłym z chorobami nowotworowymi. Pomysłodawcą projektu i autorem piosenki jest Maria Pohorecka-Gracel. W projekcie między innymi wzięli udział: Joanna Kulig, Maciej Stuhr i Chóru Gospel „Joyful Voice", działający w MDK „Dom Harcerza", ul. Reymonta 18.

Unikorn1

film

Zapraszamy nauczycieli i uczniów klas VI,VII,VIII (i gimnazjalistów) oraz licealistów do udziału w Warsztatach Reportażu. Zajęcia będą obejmowały reportaż fotograficzny lub/i filmowy

Klub Zakochanych w Krakowie - Wehikuł czasu, to kontynuacja zajęć z ubiegłego roku dotyczących głównie Krakowa, jego historii, legend, postaci związanych z naszym Miastem. Tym razem przeniesiemy się w rożne epoki historyczne, aby poznać to, co najciekawsze w sztuce, architekturze, kulturze.

Zapraszamy Marta Wojaczyńska, Sylwia Szczepańska Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

info

Klub Zakochanych w Krakowie - plakat