Konkurs plastyczny
„Maska 2024"

Konkurs plastyczny „Maska tradycyjna i współczesna 2024"

Zapraszamy do udziału w konkursie „Maska tradycyjna i współczesna". Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu. Zapytania w sprawie konkursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs Singing Little Kids 2024

Konkurs  „Singing Little Kids 2024"

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Singing Little Kids 2024".  Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs plastyczny
„Karteczka 2023"

Konkurs plastyczny „Karteczka Bożonarodzeniowa i Noworoczna 2023"

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Karteczka bożonarodzeniowa i noworoczna”. Prace należy nadsyłać do dnia 22 grudnia 2023 roku. Szczegóły w regulaminie konkursu. Informacje można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - sekretariat nie udziela informacji dotyczących konkursu!

Konkurs
„W ułamku sekundy"

Konkurs „W ułamku sekundy - Pałace i zamki Europy"

Czekamy na pełne ekspresji artystycznej, ciekawe kompozycyjnie prace! Termin nadsyłania zgłoszeń: 16 kwietnia 2024 roku. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Konkurs My Advent Calendar 2023

Konkurs językowo-plastyczny „My Advent Calendar 2023"

Konkurs językowo-plastyczny „My Advent Calendar 2023". Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs Piosenki Moja Rodzina 2023

Konkurs Piosenki „Moja Rodzina 2023”.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza dzieci do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki „Moja Rodzina 2023"

Konkurs Piosenki DEBIUTY 2023

Konkurs Piosenki „Debiuty 2023 - CHANT-CANTO-GESANG”.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w X Krakowskim Festiwalu Debiuty 2023 „CHANT-CANTO-GESANG”.

plakat

 

Konkurs „Śladami Jana Matejki”

Konkurs plastyczny „Śladami Jana Matejki"

Z okazji Roku Jana Matejki jednego z najwybitniejszych polskich malarzy zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Śladami Jana Matejki”. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas V — VIII szkół podstawowych. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.