Konkurs Piosenki Moja Rodzina 2023

Konkurs Piosenki „Moja Rodzina 2023”.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza dzieci do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki „Moja Rodzina 2023".

Moja rodzina 2023 baner2

Z wielką przyjemnością informujemy o V Konkursie Piosenki pod hasłem „Moja Rodzina", który odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza" przy ul. Reymonta 18. Konkurs jest współorganizowany przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

Dołącz do naszego konkursu i podziel się swoim talentem muzycznym!

Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 20 listopada 2023 roku. Szczegóły konkursu w Regulaminie. Na wszelkie pytania związane z konkursem odpowiedzi udziela pani Aleksandra Staszewska: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

protokół

regulamin i zgłoszenie