28 maja 2016 roku zapraszamy do Parku im. dra H. Jordana na „Piknik Krowoderski". Spotkanie z Krakowiakami i Góralami rozpocznie się o godzinie 10.00. W programie Pikniku znajdą się występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych – laureatów festiwali i konkursów, zaprezentują się zespoły folklorystyczne. Będzie można uczestniczyć w grach i zabawach językowych, sportowych, pokazach pracowni modelarstwa, warsztatach haftu, garncarstwa oraz spotkaniach z Policją i Strażą Miejską. Całość zwieńczy Występ Michała Jurkiewicza i Diany Ciecierskiej z Zespołem a Gościem Specjalnym będzie Andrzej Sikorowski. Organizatorami są Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” z ul. Reymonta. Patronat Honorowy Prezydenta ​Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie.

KP logo Kr   PK logo kur

program

opis

Patroni medialni: Radio Kraków, w Krakowie,pl, Rodzinny Kraków, TVP 3, Dziennik Polski, Kids in Kraków, Kraków Zaprasza (Fundacja), Dwutygodnik.pl, Portal Magiczny Kraków www.krakow.pl