MDK „Dom Harcerza" - Piknik Krowoderski 2017 w obiektywie

XI „Piknik Krowoderski” odbył się w 3 czerwca 2017 roku pod hasłem „Graj w zielone”. Organizatorami pikniku były: Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.

Gwiazdami tegorocznego pikniku były: Marta Bizoń i Małgorzata Krzysica, artystki Teatru Ludowego w Krakowie. Wśród zespołów dziecięcych i młodzieżowych wystąpili: laureaci konkursów „Singing Kids” oraz „Debiuty”. A ponadto: Zespół Pieśni i Tańca Małe Słowianki, zespoły artystyczne i sportowe szkół podstawowych ZSO nr 51 i ZSOI nr 1, Krakowska Orkiestra Staromiejska, Zespół Jazzowy.

Uczestnicy brali udział w zabawach plastycznych, sportowych, jeździe konnej. Prezentowali swoje zdjęcia w plenerze. Odbyły się również pokazy Straży Miejskiej, prezentacje Dzielnicy V, pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.