Pracownia Języka Angielskiego KIDS CLUB zaprasza na swoje zajęcia zdalne :)

Można dołączyć do grup (1. i 5. klasa) zapisując dziecko u nauczyciela, pani Magdaleny Szeptyńskiej. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zapraszamy naszych uczestników zajęć w MDK-DH oraz wszystkie zainteresowane dzieci w odpowiednim wieku.

Kids Club Zdalnie 1 . Kids Club Zdalnie 2 . Kids Club Zdalnie 3 . Kids Club Zdalnie 4

dla kogo?

• dla dzieci od 6 do 10 lat

co?

• nauka języka angielskiego prowadzona w ciekawy i nowoczesny sposób
  • różnorodne metody i techniki nauczania w oparciu o niepowtarzalne materiały dydaktyczne
  • praca z podręcznikiem, recytacja, śpiew, zajęcia plastyczne, scenki teatralne
  • obozy, wycieczki, warsztaty, gry tematyczne
  • występy dla rodziców i konkursy językowe

kto prowadzi zajęcia?

• Magdalena Szeptyńska

kiedy odbywają się zajęcia?

• w poniedziałki i środy

harmonogram zajęć

gdzie zapisy?

• bezpośrednio u nauczyciela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (tel. 604 053 624)
  • w Sekretariacie MDK „Dom Harcerza” w godz. od 8.00 do 19.00, telefon: 12 637 59 35, 12 637 37 61.