Zapraszamy uczestników naszych zajęć do udziału w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych” Fundacji Banku Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej.

Obecna 4 edycja organizowana pod hasłem „Wolontariat”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat Zadanie konkursowe polega na wykonaniu projektu znaczka pocztowego. Projekt powinien być ilustracją hasła "Wolontariat".

Podczas wewnętrznego etapu konkursu w naszej placówce, wyłonione zostaną maksymalnie 3 prace, które zostaną przesłane do ogólnopolskiego etapu konkursu.

Osoby zainteresowane udziałem (swoim lub dziecka) w konkursie prosimy o kontakt z koordynatorem — Olgą Odziemczyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania informacji niezbędnych do wykonania prac oraz udziału w konkursie.

Prace będzie można zgłaszać mailowo do 30.05.2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie konkursu: www.oczamimlodych.pl

plakat