Dzień dobry! Zgodnie z prośbą informuję o postępach w ćwiczeniach. Ćwiczę pięć razy w tygodniu o godz. 21:00. Są to ćwiczenia różne, nie tylko skłony, pompki i przysiady. Codziennie skupiam się na innej partii ciała, a w niektóre dni staram się o trening siłowy rąk czy kopnięcia i uderzenia w seriach. Regularnie również rozciągam się i wykonuję ćwiczenia wzmacniające plecy. W załączniku filmiki z przykładowymi ćwiczeniami, jakie wykonuję, a także zdjęcie używanego przeze mnie hantla domowej roboty. Z wyrazami szacunku, Lidia.

Karate Lidia

--------------------------------------------------------------------

 Trenerze, Przesyłam swoje trasy biegowe z tego tygodnia i kata. pozdrawiam, Ula.

Karate Ula . Karate Ula 2 . Karate Ula bieg 3 . Karate Ula bieg 4

-------------------------------------------------------------------

Biegam od 4 do 5 razy w tygodniu. Rano robię rozgrzewkę (pompki, brzuchy , podciągnięcia, grzbiety i przysiady). W ciągu dnia staram się zrobic 170-220 pompek, 60-80 podciągnięć. 200-250 przysiadów, 100-200 brzuchów ( 3 sposobami). 1 dzień w tygodniu mam na odpoczynek (prawie nic nie robię). Z wyrazami szacunku Alexandr.

------------------------------------------------------------------

Dzień dobry. Zgodnie z zaleceniami rankami robię ćwiczenia - pompki i wariacje na temat, brzuszki, grzbiety, przysiady. Zaczynałam od 3 serii po 10 powtórzeń, potem sukcesywnie tę liczbę zwiększałam. Staram się ćwiczyć jak najczęściej, ale nie zawsze jest to codziennie - w każdym razie co najmniej 5 razy tygodniowo. Z ćwiczeniami wieczornymi znacznie gorzej mi wychodzi - nieraz mam wtedy tyle roboty, że o rozciąganiu nawet nie pamiętam. Przed wprowadzeniem zakazu wychodzenia raz udało mi się pójść pobiegać na pół godziny. Potem już nie biegałam, za to ćwiczyłam na orbitreku (akurat mamy w domu) - zawsze po ok. pół godziny, ale też z biegiem czasu podnosiłam sobie poziom trudności programu. Tu ćwiczyłam zwykle po 4 razy w tygodniu. W tym tygodniu wracam do biegania po dworze. Jeszcze nie miałam okazji, bo akurat sporo nauki było, ale w ten weekend na pewno będę biegać. Z poważaniem, Karolina.

-----------------------------------------------------------------

 Szanowny Panie Sensei, przesyłam zrzuty z ekranu filmików z tego tygodnia. Łączę wyrazy szacunku i życzę zdrowia, Kamila.

Karate Kamila 1 . Karate Kamila 2 . Karate Kamila 3 . Karate Kamila 4

---------------------------------------------------------------------------

Szanowny Trenerze, Dziękuję za przesłane plany treningowe. W załączniku przesyłam dokumentacje z biegów. Po bieganiu, oczywiście rozciągam się 30 min i na koniec zwis/podciąganie na drążku. W dni bez biegania staram się wykonywać krótkie ćwiczenia na poszczególne partie ciała. Z wyrazami szacunki i życzeniami zdrowia, Paula.

Karate Paula bieg 1 . Karate Paula bieg 2 . Karate Paula bieg 3