Od kilku tygodni żyjemy w rzeczywistości, której nie moglibyśmy sobie wyobrazić jeszcze 2-3 miesiące temu. Stan pandemii, korona wirus to najważniejszy problem dnia dzisiejszego. W krótkim czasie wirus potrafił zmienić otaczający świat, zburzyć codzienność, przepełnić niepokojem i obawami o bliskich, rodzinę, dzieci, pracę… To najważniejsze sprawy, które zajmują naszą uwagę i myśli!

I w takim momencie, jak grom z jasnego nieba, dociera do nas wiadomość o zamiarze likwidacji z dniem 31.12.2020 roku Młodzieżowych Domów Kultury w Krakowie. My, nauczyciele i pracownicy jesteśmy w szoku! Nic nie zapowiadało takich decyzji i nikt nie powiadomił nas o podjętych krokach.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Wam wszystkim, reakcja Rodziców naszych uczestników, Przyjaciół znających naszą działalność „od podszewki” dodaje ducha i utwierdza w przekonaniu o sensie i potrzebie naszej pracy. Te słowa i gesty wsparcia bardzo dużo dla nas znaczą!

Jesteśmy wdzięczni, że pomimo sytuacji w jakiej jesteśmy wszyscy, znajdujecie Państwo siłę i chęć na zainteresowanie Młodzieżowym Domem Kultury, do którego Wasze dzieci przychodzą w swoim wolnym czasie. Dziękujemy!

Dziekujemy