Wyzwanie plastyczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu plastycznym! Waszym zadaniem jest wykonanie pracy będącej plakatem – podziękowaniem dla osób i służb pracujących dla nas wszystkich w czasie pandemii (służby zdrowia, służb mundurowych, osoby pracujące w sklepach, aptekach, sprzątające, wolontariusze robiący zakupy seniorom, wyprowadzający psy, szyjący maseczki, …).

Spróbujmy w ten sposób podziękować im, docenić ich pracę, zaangażowanie, trud.

Zasady konkursu:

• format prac A-4,
  • podłoże papierowe: rysunek, malarstwo, grafika, kolaż, wydrapywanka, techniki mieszane - z wyjątkiem używania materiałów sypkich spożywczych lub zdjęcie, krótki filmik,
  • wiek 5-15 lat.

Do zgłoszenia prosimy dosłać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, wiek uczestnika, adres mailowy, numer telefonu, zgodę na prezentację prac.

Zdjęcia wykonanych prac należy nadsyłać na adresy mailowe:

do 30.04.2020 roku.

Prosimy o zachowanie oryginałów prac i nadesłanie ich po ustaniu pandemii na adres:

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY „DOM HARCERZA”
ul. Reymonta 18
30-059 Kraków

Nadesłane prace na bieżąco będą umieszczane na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/mdkdhreymonta18/

Oryginały wybranych prac pokazane będą na wystawie zorganizowanej w możliwym, bezpiecznym czasie. Zapraszamy!