28 marca 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy młodszych i starszych, małych i dużych na spektakl "Wehikuł czasu". W spektaklu spotykają się dwa zespoły – Trupa KOMEDIANTY oraz Teatr Tańca Dzieci Krakowa. 

Suzi konstruuje Wehikuł Czasu, aby odnaleźć swoją ulubioną chusteczkę. Zgadza się, żeby wraz z nią wyruszył Gino. Wystarczy mała pomyłka, a z pozoru łatwa ekspedycja staje się tajemniczą i pełną niebezpieczeństw wyprawą. Zagubieni w czasie i przestrzeni, Gino i Suzi, próbują odnaleźć drogę do domu.

Występują :

  • TEATR TAŃCA DZIECI KRAKOWA

Od 32 lat działa w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Reymonta 18, jego program obejmuje tańce, piosenki i elementy akrobatyki w formie teatralno-tanecznej.

  • Trupa KOMEDIANTY (Agnieszka Cianciara – Fröhlich, Jonathan Fröhlich)

Trupa powstała w 2012 r. pod egidą atelier teatralnego Studio Dono. Specjalizuje się
w spektaklach komediowych, z których część wpisuje się w tradycje włoskiej komedii dell’arte. To jednocześnie rzemieślnicy i artyści, sami piszą ramowe scenariusze – canevas, które w trakcie prób, podczas improwizacji, wypełniają działaniem i tekstem. Wierzą,
że maski, charakterystyczny krok i kunszt aktorów są w stanie opowiedzieć więcej o naturze człowieka niż niejeden realistyczny spektakl.  

Wstęp wolny!

plakat

galeria