Чарівники Без Кордонів використовують магію, щоб розважити і навчати дітей. Вони переконані, що магія може змінити життя дітей, які жувуть у небезпеці, шляхом розбудження їхніх мрій і віри, що неможливе може здійснитися. Том Вернер (США) запрошує українських дітей на свій виступ, переповнений сміхом і радістю, до Молодіжного дому культури «Дім скаутa» у Кракові, вул. Реймонта 18 (Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Karków, ul. Reymonta 18) У вівторок 10.05.2022 о 17.00.

---------------

Magicy Bez Granic wykorzystują magię do rozbawienia i edukowania dzieci. Wierzą, że może ona przekształcić życie dzieci żyjących w zagrożeniu poprzez obudzenie ich marzeń i nadziei, że możliwe jest to co wydaje się niemożliwe. Tom Verner (USA) zaprasza dzieci ukraińskie na swój występ pełen śmiechu i radości do Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harecerza” w Krakowie, ul.Reymonta 18 we wtorek 10 maja 2022 roku o godz. 17.00.