Konkurs językowy - My favorite animal in song and poetry

Konkurs językowy - My favorite animal in song and poetry

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza przedszkolaki do wzięcia udziału w angielskim konkursie językowym - 
My favorite animal in song and poetry. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

 

Konkurs Piosenki DEBIUTY 2024

Konkurs Piosenki „Debiuty 2024 - CHANT-CANTO-GESANG”.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XI Krakowskim Festiwalu Debiuty 2024 „CHANT-CANTO-GESANG”.

Konkurs plastyczny „Moja Rodzina”

IV Konkurs plastyczny „Moja Rodzina 2024"

Współorganizatorem konkursu jest Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs Fotografia Kulinarna 2024

Konkurs

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Fotografia Kulinarna 2024.  UWAGA KOMUNIKAT. Drodzy Twórcy, biorący udział w naszym konkursie "Fotografia kulinarna" W związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń MUSIMY PRZESUNĄĆ TERMIN PREZENTACJI I GŁOSOWANIA na Wasze prace. Prezentacja zdjęć i początek głosowania odbędą się w dniach od 2 do 7 KWIETNIA 2024 r. do godziny 18.00. A ogłoszenie wyników nastąpi 9 kwietnia. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs
8 Wspaniałych 2024

Konkurs „8 Wspaniałych 2024"

XXX Samorządowy Konkurs Nastolatków „8 Wspaniałych” 2024 – edycja krakowska. Szczegóły w regulaminie konkursu. KOMITET ORGANIZACYJNY SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW 8 WSPANIAŁYCH PRZEDŁUŻA TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ DO PIĄTKU 8 MARCA 2024 R. DECYDUJE DATA ZŁOŻENIA ZGŁOSZENIA.

Konkurs
„W ułamku sekundy"

Konkurs „W ułamku sekundy - Pałace i zamki Europy"

Czekamy na pełne ekspresji artystycznej, ciekawe kompozycyjnie prace! Termin nadsyłania zgłoszeń: 16 kwietnia 2024 roku. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Konkurs fotograficzny online „Portret zwierzaka"

Konkurs fotograficzny online „Portret zwierzaka"

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym online „Portret zwierzaka". Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkursy Archiwalne

KONKURSY ARCHIWALNE