Konkurs Singing Little Kids 2023

Konkurs  „Singing Little Kids 2023"

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Singing Little Kids 2023".  Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs My Advent Calendar 2022

Konkurs językowo-plastyczny „My Advent Calendar 2022"

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie językowo-plastycznym „My Advent Calendar 2022".  Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Konkurs plastyczny
„Karteczka 2022"

Konkurs plastyczny „Karteczka Bożonarodzeniowa i Noworoczna 2022"

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Karteczka bożonarodzeniowa i noworoczna”. Prace należy nadsyłać do dnia 27 grudnia 2022 roku. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu. Zapytania w sprawie konkursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs plastyczny
„Maska 2023"

Konkurs plastyczny „Maska tradycyjna i współczesna 2023"

Zapraszamy do udziału w konkursie „Maska tradycyjna i współczesna". Prace należy zgłaszać do dnia 31 stycznia 2023 roku. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu. Zapytania w sprawie konkursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs
„W Ułamku Sekundy"

Konkurs „W Ułamku Sekundy - martwa natura"

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Konkurs Piosenki MOJA RODZINA 2022

Konkurs Piosenki MOJA RODZINA

Współorganizatorem konkursu jest Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy Gminy Miejskiej Kraków.