Dziś zakończył się rok szkolny, a przed nami wakacje. Już od poniedziałku w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” rozpoczynamy I turnus półkolonii „AKCJA LATO 2026”
W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami przypominamy o kilku podstawowych zasadach, które pomogą bezpiecznie spędzić letni czas:
- pij dużo wody i regularnie nawadniaj organizm,
- noś lekką odzież oraz nakrycie głowy,
- stosuj krem z filtrem UV,
- unikaj przebywania na słońcu w najgorętszych godzinach dnia oraz nadmiernego wysiłku fizycznego,
- pamiętaj, aby nigdy nie zostawiać dzieci ani zwierząt w zaparkowanym samochodzie.
Bezpieczeństwo uczestników naszych półkolonii jest dla nas priorytetem. Podczas wszystkich zajęć będziemy dbać o odpowiednie nawodnienie, przerwy w cieniu oraz dostosowanie aktywności do panujących warunków pogodowych.
Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych i pełnych wspaniałych wspomnień wakacji!
Pełny komunikat zdrowotny dotyczący bezpiecznego zachowania podczas upałów dostępny jest tutaj:



