co?

  • Uwaga! Akcja – animacja (uczestnicy w wieku 11–16 i 17-19 lat)

Zakręć się z nami na film animowany! I nie tylko.

Uwaga! Akcja Animacja! to warsztaty filmowe, na których poznajemy tajniki filmu i animacji poklatkowej. Rozwijamy kreatywność, dowiadujemy się, jak tworzyć film od pomysłu, przez scenariusz, storyboard, aż do scenografii, wykonania zdjęć, udźwiękowienia i montażu. Uczymy się budować spójne opowiadanie i przenieść je na obrazy. Zajęcia z animacji poklatkowej, to także tworzenie krótkich filmów animowanych według własnych pomysłów i z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. W czasie zajęć poznajemy filmy innych twórców, rozwiązujmy quizy, zagadki, krzyżówki o tematyce filmowej, nabywając filmową wiedzę teoretyczną i wykorzystując ją do działań praktycznych!

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

  • Edukacja filmowo – medialna

Zajęcia dla grup zorganizowanych i klas oraz uczestników indywidualnych. Celem warsztatów jest zdobycie umiejętności dotyczących tworzenia filmów (wiedza teoretyczna i praktyczna), ich analizy i interpretacji (rozumienie przekazu audiowizualnego), poszerzenie wiedzy z zakresu mediów. W ramach spotkań zapraszamy do:

kto prowadzi zajęcia?

  • Sylwia Szczepańska-Horoszko

kiedy odbywają się zajęcia?

  • zajęcia wg harmonogramu

harmonogram zajęć

gdzie zapisy?

  • w Sekretariacie MDK „Dom Harcerza” w godzinach od 8.00 do 19.00, telefon 12 637 59 35, 12 637 37 61.
  • bezpośrednio u nauczyciela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga Akcja Animacja przedstawia film pt. „Historia Smoga”.

Film Historia Smoga