Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych w naszym Młodzieżowym Domu Kultury. Przygotowana przez nas oferta programowa łączy działania artystyczne, sportowe i turystyczne z edukacją kulturalną i społeczną. Skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 21 lat.

 • Terminy rekrutacji oraz deklaracje w zakładce REKRUTACJA
 • Wszystkie niezbędne informacje w FOLDERZE

Zespół Teatralny ŚWIATTOMY wystawił żart sceniczny „Jesteśmy piękni". Spektakl został zaprezentowany publiczności 24 czerwca w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej św. Ludwiki, ul. Piekarka 4. Pełna humoru zabawa na scenie pozwoliła przeżyć niesamowite przygody, oderwać się od trudności dnia codziennego, a jednocześnie ujawnić wokalne i aktorskie talenty małych artystów.

MDK DH Swiattomy 2022 4  MDK DH Swiattomy 2022 5  MDK DH Swiattomy 2022 7

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2022 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Informacje na stronie: Lato z KKR

KKM lato22

Zapraszamy na krótkie podsumowanie wakacyjnych zajęć wokalno-teatralnych „Lato na scenie" w MDK-DH 🎭 Mamy nadzieję, że nagranie sprawi Państwu równie dużo radości, ile nam sprawiło jego przygotowanie :) Jesteśmy bardzo dumni z naszych aktorów, którzy w 4 dni przygotowali cały spektakl! 😊

spektakl

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć w roku szkolnym 2022-2023.

 • Wszystkie niezbędne informacje w FOLDERZE
 • Terminy rekrutacji oraz deklaracje w zakładce REKRUTACJA

Folder 2020

JAK CHRONIĆ DZIECKO PRZED ZAGROŻENIAMI CYFROWEGO ŚWIATA?

 • Jak rozpoznać, czy moje dziecko jest uzależnione od smartfona?
 • Jak sprawdzić, czy moje dziecko gra za dużo?
 • Jak chronić dziecko przed internetową pornografią?
 • Jak pomóc dziecku radzić sobie z zagrożeniami wirtualnego świata?
 • Jak przeprowadzić cyfrowy detoks?

broszura - PDF

W ramach projektu Music+ w sezonie 2021/22 odbyły się następujące koncerty:

 • listopad 2021 roku - „W świat muzyki" - warsztaty muzyczne i pokazy instrumentów dla dzieci prowadzine przez Joannę Knapik, Grzegorza Fiebera i Piotra Grodeckiego.
 • 26 listopada 2021 roku - Koncert „Muzyka polska na głos i fortepian” w wykonaniu: Anniki Mikołajko-Osman (sopran), Radosława Goździkowskiego (fortepian), Karola Osmana (fortepian).
 • 8 czerwca 2022 roku - Koncert z cyklu Music+. Wystąpili: Amelia Locher - skrzypce, akompaniament - Kamil Zysper (fortepian) oraz Sebastian Locher - fortepian.

galeria

Szanowni Państwo! Studio Piosenki „Debiuty” oraz Pracownia Emisji Głosu „Canzonetta” serdecznie zapraszają na Końcoworoczny Koncert Online. Mamy nadzieję, że koncert sprawi Państwu równie dużo radości, ile nam sprawiło jego przygotowanie Pozdrawiam, A.Mikołajko-Osman.

Zapraszamy na zajęcia „Debiutów” i „Canzonetty” we wrześniu - więcej informacji via e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.