Marzysz o karierze w świetle reflektorów? Chcesz zostać aktorem, rozwijać swój talent wokalny, doskonalić warsztat pod okiem profesjonalisty? Przyjdź do nas na zajęcia, a my zajmiemy się resztą!

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 15 lat na wyprawę na niezapomnianą przygodę w świecie teatru! Nasz teatr to miejsce pełne kreatywności, pomysłów i realizacji nowatorskich projektów.

U nas popracujesz nad dykcją, gestem, artykulacją i ruchem scenicznym i wykorzystasz swoje ukryte talenty! Podczas zajęć będziemy rozwijać umiejętności aktorskie i zdobywać nowe doświadczenia w dziedzinie teatru. Aby nie było nudno urozmaicimy teksty muzyką i śpiewem, kreując świat teatru muzycznego. Podczas przedstawień będziemy zachwycać publiczność mową, gestem, śpiewem i muzyką na żywo.

Pod okiem Iwony Konieczkowskiej, doświadczonej aktorki Teatru Stu, będziesz miał szansę poznać tajniki aktorstwa i odkryć swoje talenty.

Zobaczysz również teatr „od kulis”, odwiedzając jego tajemnicze zakamarki, poznając pracę aktorów, reżyserów i całej ekipy teatralnej w jednym z krakowskich teatrów.

Dołącz do naszej grupy i bądź częścią niesamowitego świata teatru! Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! Daj się ponieść na skrzydłach wyobraźni i dołącz do Teatru 15/12!

Kontakt i zapisy: Iwona Konieczkowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.