Już od piątku zapraszamy na wielkie świętowanie w ramach XI edycji Święta Rodziny Krakowskiej! Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje i mnóstwo ciekawych wydarzeń. Przybywajcie!

Swieto Rodziny Krakowskiej 2023 plakat

Piątek 26.05.2023 MDK „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18

• 10:00-12:00 - Rodzinna gra terenowa w Parku Jordana – gra przeznaczona dla dzieci i dorosłych. Rozgrywki od 2 do 4 osób w zespole. Gra prowadzi tropami postaci historycznych, zwłaszcza dra Jordana i jego idei, które przyświecały mu przy tworzeniu Parku.
  • 15:00-18:00 - „Warsztaty plastyczne – Skacze, lata, puka” – warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą mieli okazję wykonać różne figury i zabawki z papieru — będziemy wykonywać origami, a także ciąć, kleić i rysować.

Niedziela 28.05.2023 - Tereny zielone przy TAURON Arenie Kraków

• 11.00-13.00 - Trening dzieci, pokaz technik karate, kata.
  • 13:00-16:00 - „Warsztaty plastyczne – Skacze, lata, puka” – warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą mieli okazję wykonać różne figury i zabawki z papieru — będziemy wykonywać origami, a także ciąć, kleić i rysować.
  • 16:00-18:00 - Warsztaty fotograficzne dla całych rodzin „Sport w obiektywie i animacji” – warsztaty fotografii sportowej i filmu animowanego. Uczestnicy dostaną wskazówki, jak wykonywać zdjęcia o tematyce sportowej i wykonają własne zdjęcia. Będzie również możliwość wykonania krótkiego filmu animowanego o tematyce sportowej.

Niedziela 28.05.2023 - Na scenie godz.17:05-17:35

• prezentacja zespołu wokalnego Rockin’ Band - zespół śpiewa klasyki anglojęzycznej muzyki rozrywkowej, działalność zespołu jest świetnym przykładem interdyscyplinarnych działań w obszarze edukacji, zajęcia wokalne są tu również traktowane jako alternatywna forma nauki języka.
  • koncert Młodzieżowego Chóru Gospel - chór powstał w 2002 roku z inicjatywy Aleksandry Slawik i gromadzi młodych ludzi z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach. Wspólnym celem jest głoszenie gospel – Dobrej Nowiny i jest to źródłem prawdziwie energetyzującej radości, którą zarażają innych.