Święto Rodziny Krakowskiej, to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalno-rodzinny krajobraz Krakowa. W tym roku została przygotowana X Jubileuszowa edycja Święta Rodziny Krakowskiej. Wzorem ubiegłego roku zostanie zorganizowane w trzydniowej formule, tj. w dniach 27-29 maja br., która została bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców naszego miasta. Aktywności dla rodzin odbywać się będą równolegle w różnych punktach Krakowa, w podmiotach miejskich i komercyjnych. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone podmioty miejskie i komercyjne, zwłaszcza instytucje prowadzące działania na rzecz krakowskich rodzin oraz podmioty dbające o ich zdrowie, bezpieczeństwo i rozwój fizyczny.

SRK 2022 park

Szczegółowy program Święta Rodziny Krakowskiej będzie dostępny na stronie www.kkr.krakow.pl wraz z informacjami na temat organizatorów poszczególnych aktywności oraz warunkami udziału (część aktywności wymaga wcześniejszej rejestracji).