Przekazujemy ważną informację od Miasta Krakowa.
Od 10 sierpnia aplikacja Karty Krakowskiej przestanie działać. Jej funkcje zostaną przeniesione do aplikacji mKraków.
Aby nadal korzystać z uprawnień Karty Krakowskiej w telefonie, należy:
- Zainstalować aplikację mKraków.
- Aktywować usługę Karta Krakowska.
- Zalogować się danymi do Karty Krakowskiej.
- Połączyć konto z aplikacją, wpisując numer PESEL, numer telefonu oraz kod weryfikacyjny.
Wszystkie zniżki i uprawnienia pozostają bez zmian – zmienia się jedynie aplikacja, z której będzie można z nich korzystać.
Osoby, które nie posiadają jeszcze Karty Krakowskiej, mogą złożyć wniosek na stronie: www.kk.krakow.pl.
Plastikowa Karta Krakowska nadal działa bez zmian




