Przekazujemy ważną informację od Miasta Krakowa.

Od 10 sierpnia aplikacja Karty Krakowskiej przestanie działać. Jej funkcje zostaną przeniesione do aplikacji mKraków.

Aby nadal korzystać z uprawnień Karty Krakowskiej w telefonie, należy:

  1. Zainstalować aplikację mKraków.
  2. Aktywować usługę Karta Krakowska.
  3. Zalogować się danymi do Karty Krakowskiej.
  4. Połączyć konto z aplikacją, wpisując numer PESEL, numer telefonu oraz kod weryfikacyjny.

Wszystkie zniżki i uprawnienia pozostają bez zmian – zmienia się jedynie aplikacja, z której będzie można z nich korzystać.

Osoby, które nie posiadają jeszcze Karty Krakowskiej, mogą złożyć wniosek na stronie: www.kk.krakow.pl.

Plastikowa Karta Krakowska nadal działa bez zmian