Zapraszamy do udziału w Konkursie na reportaż fotograficzny i filmowy „W ułamku sekundy - tajemnicze oblicza Małopolski”.
Do Konkursu mogą być zgłaszane fotografie lub filmy realizowane w formie reportażu, który będzie zapisem rzeczywistości; jego centralnym punktem ma być człowiek i to, co z nim związane. Ma utrwalać obraz naszych czasów.
 
Konkurs ma na celu odkrywanie i promowanie mniej znanych lub powszechnie zapomnianych tradycji, zwyczajów Małopolski, jej folkloru, legend, historii, miejsc, artystów związanych z tym regionem.
 
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat i 15-19 lat, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalistów i licealistów.
 
Do konkursu można zgłaszać prace:
  • W kategorii wiekowej 8-14 lat: fotografia reportażowa lub reportaż filmowy do 5 minut.
  • W kategorii wiekowej 15-19 lat: cykl fotografii (min. 5 zdjęć, maksimum 8 zdjęć) lub reportaż filmowy do 10 minut.
Filmy mogą być realizowane przez dwuosobowe zespoły. Termin zgłaszania prac do dnia 20 kwietnia 2018 roku. Prace należy dostarczyć do siedziby Organizatora lub przesłać na adres e-mailowy.
Ogłoszenie wyników 27 kwietnia na stronie internetowej MDK DH.
 
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18, 30-059 Kraków. Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

regulamin

zgłoszenie

PARTNER MEDIALNY: